Feljetonowo – czyli „po co mi kolejny blog do czytania?”

Luty 27, 2012 § 1 komentarz

Nie, nie będzie to jeden z tych normalniejszych blogów typu Antyweb.pl czy Spidersweb.pl (ale im reklamę robię), gdzie możecie w miarę na bieżąco czytać co się dzieje w świecie internetu, szeroko pojętych nowych technologii etc. Bynajmniej nie zamierzam z nimi konkurować. Więc może odpowiem na pytanie z tytułu w jakim celu powstał ten blog.

Mam na imię Konrad i studiuję informatykę – cokolwiek to znaczy. W półświatku smartfonów, internetu, „fejsbuka” i innych tym podobnych rzeczy siedzę po uszy od jakiegoś czasu. Informacje staram się chłonąć na bieżąco i stąd właśnie potrzeba pisania. Nie raz, nie dwa mam konkretną opinię na dany temat – nie mam jej gdzie wyjawić. Do tej pory za kartki papieru służyły mi fora czy portale społecznościowe. Zmieniłem jednak nieco podejście. Lubię wyrażać swoje zdanie, w cywilizowany sposób, lubię podyskutować, w kreatywny sposób, lubię się powymądrzać, w miły dla oka/słucha sposób. Dlaczego ucha? Ponieważ aktualnie startuję z dwoma projektami jednocześnie. O tym drugim za chwilę. Feljetonowo to strona, na której będę publikował swojego rodzaju felietony z zakresu informatyki/IT. Poruszę tematy wejścia Amazon do Polski, przydatności 3G w PS Vita, czy po raz kolejny zjadę/pozachwycam się produktem marki Apple lub Microsoftu (kolejność alfabetyczna).

Dwa, no może trzy razy w tygodniu pojawiać się tu będą moje felietony na bliskie, jak wydaje mi się, Wam tematy. Zapraszam do czytania.

Drugim projektem jest podcast audio – podkastowo. Nie tylko lubię pisać, ale także pogadać do mikrofonu. Odcinki podcastu będą ukazywały się co tydzień (taki jest plan) pod adresem podkastowo.wordpress.com . Ciekawych zapraszam. Niezainteresowanych również, może Wam się spodoba.

Do następnego razu.

Reklamy

§ One Response to Feljetonowo – czyli „po co mi kolejny blog do czytania?”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading Feljetonowo – czyli „po co mi kolejny blog do czytania?” at Feljetonowo - felietony trzeciej generacji.

meta

%d blogerów lubi to: